Hľadáme Lektorku

Hľadáme LEKTORKU!

Pracovala si v detskom kolektíve alebo ťa láka práca s deťmi?
Ponúkame ti možnosť stať sa súčasťou jedinečného projektu Baby Balance.

✅Práca je vhodná pre absolventky pedagogickej školy, pre mamičky na materskej, ale aj pre šikovné žienky, ktoré chcú rozvíjať seba aj detičky.

Čo je Baby Balance?

Baby Balance je pedagogický projekt, ktorý sa venuje podpore rodičov v oblasti starostlivosti o dieťa a ranného vzdelávania dieťaťa. Pracujeme s detičkami od 0 do 3 rokov. Deti cvičia v sprievode rodičov, či starých rodičov alebo iných príslušníkov. Sme odborníkmi na celistvý vývin dieťaťa v ranom období.  A okrem toho sme partička mladých žien a matiek, ktoré majú rady to čo robia a zároveň chcú popri „práci“ stíhať aj starostlivosť o deti, seba, domácnosť 😎😋

Čo je náplňou práce lektorky?

Lektorky vedú hodiny, pričom pracujú ako s deťmi, tak s mamičkami. Je preto dôležité, aby si vedela lektorka zorganizovať skupinu, odkomunikovať priebeh hodiny a jednotlivé aktivity. Hodiny sú veľmi pestré, každá lektorka by mala byť  pohybovo zdatná (sem-tam to je fyzicky náročné), mala by vedieť niečo odriekať, niečo zaspievať (neočakávame Beyonce výkony).

Aká by mala byť naša nová kolegyňa?

Od našej novej kolegyne sa očakáva, že je spoločenská a baví ju práca s maminkami a detičkami. Základom je teda ľudský, vľúdny a proaktívny prístup. Zároveň je obrovským plusom keď je kreatívna a rada tvorí nové aktivity a pomôcky pre detičky. A samozrejme hľadáme niekoho kto zapadne do nášho tímu, kto bude nekonfliktný, spoľahlivý a pracovitý.

Pracovná doba

Pracujeme od pondelka do piatku (podľa záujmu maminiek a naplnenosti skupín), cvičí sa od 8:00 do 12:00 hod., niekedy 13:00 hod. Pri tvorbe rozvrhov sa vieme prispôsobiť aj lektorke, napr. ak niektorý deň nemôže cvičiť.

Svoj životopis a motivačný list nám pošli na  info@babybalancekosice.sk.

Už teraz sa tešíme na všetkých uchádzačov 😊

Váš tím Baby Balance ❤️

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *